PÓŁKOLONIE LETNIE

Zajęcia dydaktyczne oraz atrakcje dodatkowe dla dzieci zaplanowane są w taki sposób, aby umożliwić dzieciom jak najczęstsze używanie języka hiszpańskiego bez wprowadzania języka polskiego jako pomocniczego. Każdy dzień składa się z części teoretycznej (zajęcia dydaktyczne) oraz praktycznej, która wykorzystuje różne uzdolnienia i zainteresowania dzieci, rozwijając przy tym ich wyobraźnię oraz wiedzę o kulturze krajów hispanojęzycznych.

Rodzicom pracującym proponujemy zostawienie dziecka w szkole już od godziny 8:00. 
Cena: 450 zł za osobę

Zajęcia w języku hiszpańskim

Najważniejszym elementem nauki języka jest stosowanie go w użyciu, w zwykłych życiowych sytuacach. Półkolonie z językiem hiszpańskim to prawdziwa okazja, żeby zanurzyć się w języku i kulturze Hiszpanii, dlatego zajęcia już od samego początku prowadzone są w większości w języku obcym.

Wykwalifikowani
opiekunowie

Podczas zajęć półkolonijnych dziećmi opiekuje się dwójka prowadzących. w tym jeden lektor polskojęzuczny i jeden native speaker. Dzięki temu uczestnicy zajęć mają szansę osłuchać się z żywym językiem mówionym, a w razie potrzeby otrzymają pomoc polskiego lektora.

Zróżnicowane aktywności

Hiszpania to nie tylko język, ale również muzyka flamenco, niecodzienna kuchnia i sztuka znana na całym świecie. W ramach półkolonii staramy się pokazać dzieciom pełen wachlarz hiszpańskiej i południowo-amerykańskiej kultury, poprzez zajęcia artystyczne i kulinarne.

Szkoła językowa ACENTO 

ul. Karola Szymanowskiego 2, 80-280 Gdańsk

Budynek Vigo, II piętro, pok. 16

NIP 584-276-23-74, REGON 367864495

tel. sekretariat: +48 507 787 889 / +48 507 878 898

biuro@acento-gdansk.pl