O nas

Acento - w skrócie

    Szkoła Języka Hiszpańskiego Acento powstała z myślą o uczniu, któremu zależy na nauce u profesjonalnych lektorów, zrozumieniu jego indywidualnych potrzeb i pracy w miłej atmosferze.

Oferujemy:
  • kursy języka hiszpańskiego dla dzieci i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania,
  • zajęcia indywidualne lub w małych grupach (maksymalnie do 7 osób),
  • zajęcia z lektorami polskimi i native speakerami,
  • kursy wyjazdowe w najpiękniejszych miastach Hiszpanii.

Wybierając lektorów, materiały dydaktyczne i metody pracy z uczniem dokładamy wszelkich starań, żeby nauka języka hiszpańskiego stała się prawdziwą przyjemnością!

Dzięki pozytywnym opiniom naszych uczniów w maju 2024 roku zostaliśmy nagrodzeni Certyfikatem Instytutu Badań Konsumenckich jako Przedsiębiorstwo Godne Zaufania. Zostaliśmy docenieni jako szkoła świadcząca najwyższej jakości usługi, oferująca nietuzinkowe metody nauczania w miłej atmosferze i z najlepszymi specjalistami w branży. Dziękujemy za zaufanie i obiecujemy nieustannie rozwijać nasze kompetencje.

Otrzymany w lutym 2024 Certyfikat Rzetelności Płatniczej wystawiony przez Kaczmarski Group potwierdza, że prowadzimy naszą działalność z zaangażowaniem w etyczne i odpowiedzialne podejście do biznesu, z naciskiem na dobre relacje z klientami oraz kontrahentami. Certyfikat Rzetelna Firma jest dowodem na to, że jesteśmy wiarygodnym i godnym zaufania partnerem w branży.

Nasz Zespół

Profesjonalna kadra dydaktyczna

Agata

WŁAŚCICIELka/LEKTORka

Jestem doktorem językoznawstwa oraz absolwentką Iberystyki na Uniwersytecie Gdańskim, nauczycielką i lektorką języka hiszpańskiego z doświadczeniem w pracy z dziećmi i dorosłymi. W mojej pracy fascynuje mnie to, że każdy uczeń jest inny i podczas każdej lekcji uczymy się od siebie nawzajem, odkrywamy nowe punkty widzenia i stawiamy przed sobą kolejne wyzwania. Uważam, że najważniejszym elementem zajęć jest rozmowa i staram się, żeby już od pierwszej lekcji uczeń starał się jak najwięcej zrozumieć i powiedzieć samodzielnie.

Asia

lektorka

Jestem absolwentką iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim. Mam za sobą edukację również na zagranicznej uczelni Universidad del País Vasco na kierunku filología hispánica. Prowadzę zajęcia, nie tylko żeby pomóc uczniowi w nauce, ale też po to, aby pokazać mu, że język obcy nie gryzie i że jest to wyjątkowy przedmiot, który otwiera wiele drzwi i daje nieskończenie wiele nowych możliwości. Jeżeli uczeń jest chętny do nauki to jesteśmy w stanie razem zdziałać cuda.

Magda

lektorka

Moja miłość do języka hiszpańskiego narodziła się wraz z piosenką “La camisa negra”, którą usłyszałam w 2005 roku w radiu. Piosenka była impulsem do nauki języka, poznania Hiszpanii, jej kultury i wyjątkowości. Skradła mi serce, dając początek pasji na całe życie, którą to staram się dzielić z moimi uczniami 🙂

IMG_20210922_120003 (3)

Yaima

LEKTOrka z kuby

Hola, mam na imię Yaima. Miłość przywiodła mnie do tego pięknego kraju, w którym temperatury są co prawda niskie, ale za to serca są gorące.

Jestem pedagogiem z wykształcenia i ponad 15 lat pracowałam z dziećmi, nastolatkami i dorosłymi na mojej ukochanej Kubie. Uczenie się języków obcych otwiera przed nami świat nowych znajomości i możliwości osobistego rozwoju. Dlatego zapraszam Cię do Acento, gdzie wspólnie możemy się uczyć przez rozmowę, zabawę i śpiew.

Zdjęcie acento

Sara

LEKTORKA

¡Hola! Nazywam się Sara i jestem absolwentką filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Urodziłam się w Alcalá de Henares, gdzie moja rodzina żyła przez wiele lat, w związku z czym język hiszpański od zawsze znajdował się wśród moich zainteresowań. Z tego powodu postanowiłam studiować iberystykę, co pozwoliło mi zgłębić wiedzę na temat języka i kultury krajów hiszpańskojęzycznych. Podczas prowadzonych przeze mnie zajęć staram się dzielić moimi umiejętnościami oraz zainteresować uczniów językiem hiszpańskim, skupiając się zawsze na ich oczekiwaniach oraz potrzebach.

Paulina

lektorka

¡Hola! W 2017 roku otrzymałam dyplom Título de Bachiller nadawany przez Ministerstwo Edukacji, Kultury i Sportu Królestwa Hiszpanii, a w tym roku bronię pracę magisterską na kierunku Iberystyka (specjalizacja translatoryczna) na Uniwersytecie Gdańskim. Studiowałam również Italianistykę i Wiedzę o Teatrze. Zawodowo zajmuję się współczesnym hiszpańskim teatrem. Jestem autorką kilkunastu przekładów sztuk teatralnych na język polski. Posiadam doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych. Przygotowywałam również aktorów i aktorki do ról w języku hiszpańskim. Swoje zajęcia lubię urozmaicać o ciekawostki związane z kulturą Hiszpanii oraz stawiam na indywidualne podejście do ucznia poprzez rozwijanie jego kompetencji językowych nie tylko za pomocą materiału zawartego w książce, ale także za pomocą jego własnych zainteresowań.

Radek

lektoR

¡Hola a todos! Moje największe zainteresowania to podróże, historia i oczywiście język hiszpański wraz z kulturą i dziedzictwem świata hiszpańskojęzycznego. Kierując się dwoma pierwszymi wymienionymi zainteresowaniami, ukończyłem studia licencjackie na kierunku krajoznawstwo i turystyka historyczna na Uniwersytecie Gdańskim. Moim kolejnym etapem edukacji były studia magisterskie na kierunku zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa podczas których miałem okazję spędzić semestr w Universidad Europea Miguel de Cervantes w Valladolid, stolicy wspólnoty autonomicznej Castilla y León. Po powrocie z wymiany studenckiej postanowiłem połączyć pasję z pracą oraz nauką. Obecnie studiuję filologię hiszpańską ze specjalizacją translatorską na Uniwersytecie Gdańskim oraz udzielam lekcji języka hiszpańskiego. Widzimy się na zajęciach!

Lervi

lektorka z wenezueli

Hola, jestem Lervi z Wenezueli i już prawie od pięciu lat mieszkam w tym pięknym kraju, gdzie poznałam wspaniałych ludzi, którzy dziś są moimi nieodłącznymi przyjaciółmi. Jestem architektem, wielbicielką fotografii, sztuki, sztuk walki, gastronomii i natury. Przez wiele lat pracowałam w swoim kraju w szkole publicznej jako nauczycielka dla najmłodszych a przy okazji przez 12 lat prowadziłam zajęcia karate dla dzieci i dorosłych. Od kiedy jestem w Polsce pracuję z uczniami w każdym wieku. Pamiętaj, że wiek nie jest żadną granicą, więc bez względu na to ile masz lat zapraszam Cię do Acento na naukę mojego ojczystego języka w sposób zabawny, miły i zrozumiały. W ten sposób otworzysz przed sobą drzwi do świata pełnego nowych możliwości.