Kursy

Kurs języka hiszpańskiego

typy zajęć dostosowane do wieku i indywidualnych potrzeb

Karty
podarunkowe

Chcesz podarować bliskiej Ci osobie wyjątkowy prezent? Podaruj jej hiszpański! Karta podarunkowa szkoły Acento obejmuje dowolną liczbę zajęć wybranego przez Ciebie typu: indywidualne, w parze lub grupowe. Obdarowana przez Ciebie osoba może skorzystać z Twojego prezentu kiedy tylko będzie miała na to ochotę.


cennik

Zajęcia indywidualne
(solo)

Na zajęciach solo uwaga lektora jest skupiona tylko na Tobie i możesz maksymalnie wykorzystać czas każdej lekcji. Jeśli chcesz bardziej skupić się na jednym zagadnieniu a drugie ominąć, przeprowadzić konwersację na konkretny temat, poćwiczyć gramatykę lub utrwalić sobie słownictwo z danego działu to wystarczy, że poinformujesz o tym prowadzącego zajęcia, a on dostosuje się do Twoich potrzeb. Wszystko zależy tylko od Ciebie.

cennik

Zajęcia w parach
(doble)

Masz przyjaciela, z którym chciałbyś się uczyć? Nie ma problemu, zajęcia w parach to idealna okazja, żeby poćwiczyć konwersacje z kimś, kogo sam wybierzesz. Lektor przygotuje materiały, które Was interesują, a Wam będzie razem dużo raźniej. Jeśli nie chcesz uczyć się sam, ale nie masz nikogo na myśli, to możemy pomóc Ci znaleźć osobę, która jest na podobnym poziomie co Ty.

cennik

Zajęcia grupowe
(en compañía)

W większym gronie można przeprowadzać interesujące dyskusje, odkrywać inne punkty widzenia i poznawać ciekawych ludzi. Wspólna nauka mobilizuje i zachęca do rozmowy w obcym języku. Tworząc grupę starannie dobieramy uczniów, żeby ich poziom i wiek był podobny – dzięki temu jesteśmy pewni, że będziesz czuł się w niej komfortowo. Możesz byc również pewien, że w Twojej grupie nie będzie więcej niż 7 osób.

cennik

Zajęcia dla dzieci
i młodzieży < 16 lat

Nasi lektorzy rozumieją, że dynamiczne zajęcia, różnicowanie aktywności i nauka przez zabawę to najbardziej efektywne metody pracy z dzieckiem. Na zajęciach uczymy poprawnego formułowania myśli w języku hiszpańskim oraz rozumienia tekstu pisanego i słuchanego, a także przygotowujemy uczniów do testów i egzaminów.

cennik

Warsztaty
 

Jesteś nauczycielem i chcesz urozmaicić zajęcia języka hiszpańskiego? Nasi lektorzy przyjadą do Twojej szkoły i zorganizują wyjątkowe zajęcia dotyczące języka i kultury Hiszpanii oraz Ameryki Południowej. Organizujemy wspólne gotowanie, zajęcia plastyczne, gry, zabawy i piosenki po hiszpańsku dostosowane do dowolnej grupy wiekowej.

cennik

Język specjalistyczny
dla firm

Oferta skierowana jest do firm oraz uczniów indywidualnych, które z racji wykonywanego przez siebie zawodu chciałyby nauczyć się sprawnego komunikowania się w języku hiszpańskim ze szczególnym uwzględnieniem języka specjalistycznego z danej dziedziny. Na zajęciach lektor wprowadza słownictwo branżowe z wybranej dziedziny: medycyna, ekonomia, budownictwo i wiele innych.

cennik

Kurs językowy
w Hiszpanii

Rano zajęcia z nativem a wieczorem zwiedzanie Madrytu? Czemu nie! Jeśli sam kurs językowy to dla Ciebie za mało i chciałbyś naprawdę zanurzyć się w hiszpańskiej kulturze, to wyjedź z nami do partnerskiej szkoły w Madrycie, Maladze, Barcelonie lub Walencji i połącz wyjątkowe wakacje z efektywną nauką. W ofercie psiadamy również wyjazdy dla młodzieży do Alicante.

szczegóły oferty