Kursy w Hiszpanii

Kursy językowe w Hiszpanii

Wakacyjny wyjazd czy nauka języka hiszpańskiego? Nie musisz wybierać!
Szkoła Jezyka Hiszpańskiego Acento zorganizuje Twój kurs w jednej z partnerskich szkół w Madrycie, Maladze, Barcelonie, Walencji i nie tylko! Kurs języka hiszpańskiego za granicą to świetna okazja na poznanie hiszpańskiej kultury od kuchni. Oferujemy intensywną naukę w międzynarodowym gronie, zróżnicowane aktywności do wyboru (w tym kursy tańca i gotowania) oraz zwiedzanie wybranego miasta i okolic.

Barcelona

Nasza szkoła znajduje się w sercu Barcelony, w znanej dzielnicy zwanej ‘Eixample’. Od Plaza Cataluña dzieli ją 10 minutowy spacer, a słynne ulice Paseo de Gracia i Rambla de Cataluña znajdują się w pobliżu. W ramach kursu organizowane są wycieczki piesze z przewodnikiem po znanych dzielnicach miasta: el Barrio Gótico, Montjuïc i Park Güell. W weekendy organizowane są wycieczki do pobliskich miast np. Girona, Tarragona, Tossa del Mar czy Figueres.

MADRYT

Po zajęciach dydaktycznych w szkole można podziwiać dzieła Goyi i Velazqueza w Muzeum Prado oraz Picassa i Dalego w muzeum el Reina Sofía, zwiedzić imponujący Palacio Real de Madrid oraz wziąć udział w wycieczkach fakultatywnych do Toledo i Segowii. Szkoła organizuje również wieczory towarzyskie, w trakcie których studenci z całego świata mogą poznać nowych przyjaciół i polepszyć swoje umiejętności w posługiwaniu się językiem hiszpańskim.

Malaga

Szkoła umiejscowiona jest w samym sercu jednego z najpiękniejszych andaluzyjskich miast, skąd po zaplanowanych zajęciach języka hiszpańskiego studenci wyruszają na zwiedzanie muzeum Picassa, odkrywanie muzułmańskiego dziedzictwa kulturowego i biorą udział w organizowanych przez szkołę wycieczkach do bobliskiej Grenady i Sewilli, Sam kurs obejmuje wiele atrakcji dodatkowych jak lekcje hiszpańskiej kuchni i tańca oraz dodatkowe zajęcia sportowe.

WALENCJA

Nasza szkoła partnerska w Walencji znajduje się w uroczym i niewielkim budynku, położonym w samym centrum dzielnicy uniwersyteckiej, niedaleko Parku Viveros. Wystarcza 5-minutowy spacer by dotrzeć do centrum, historycznej części miasta, a także znanej dzielnicy pełnej barów, sklepów i kin. Szkoła otworzyła swoje podwoje w 2002 roku i od tego czasu stale rośnie liczba studentów. Mimo dynamicznego rozwoju, szkoła nie zatraciła ciepłej atmosfery i indywidualnego podejścia do każdego ucznia.

GRANADA

Szkoła w Granadzie znajduje się w centrum miasta, tylko 100m od katedry i starego miasta. Wakacje w Granadzie to nie tylko nauka języka hiszpańskiego z najlepszymi specjalistami, ale również organizacja czasu wolnego. Szkoła organizuje wyjścia do muzeów i galerii, wieczory filmowe, lekcje gotowania, zwiedzanie z przewodnikiem zabytków i oraz lekcje tańca. Szkoła organizuje program wymiany językowej z rodowitymi Hiszpanami, co daje możliwość poznania ludzi i praktyki języka hiszpańskiego.

BILBAO

Nasza szkoła w Bilbao znajduje się pomiędzy starówką Casco Viejo i głównym dworcem kolejowym. To położenie zapewnia mniej niż 5 minut spacerem do centrum finansowego, gdzie znajdują się sklepy, hotele etc. Szkoła zapewnia uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych (teatr, koncerty, kino, festiwale, itp), zwiedzanie zabytków (Muzeum Guggenheim, Starówka), wieczory z ” Pinxo” (tradycyjne baskijskie tapas) oraz weekendowe wycieczki do Vitorii, San Sebastian i Santander.

ALICANTE
obóz dla młodzieży

Alicante to idealne miejsce dla plażowiczów, którzy uwielbiają wylegiwać się na białym piasku ale również dla tych, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek. Obóz młodzieżowy organizowany jest dla osób w wieku 15-17 lat i idealnie łączy naukę z przyjemnością. Rano uczniowie próbują swoich sił w surfingu, żeglarstwie i siatkówce na plaży lub zwiedzają perły miasta jak zamek św. Barbary i muzeum archeologiczne. Z kolei po południu uczestniczą w zajęciach dydaktycznych prowadzących przez native speakerów a w weekendy zwiedzają sąsiednie miasta i malownicze wyspy.