Kursy w Hiszpanii

Kursy językowe w Hiszpanii

Wakacyjny wyjazd czy nauka języka hiszpańskiego? Nie musisz wybierać!
Szkoła Jezyka Hiszpańskiego Acento zorganizuje Twój kurs w jednej z partnerskich szkół w Madrycie, Maladze, Barcelonie, Walencji i nie tylko! Kurs języka hiszpańskiego za granicą to świetna okazja na poznanie hiszpańskiej kultury od kuchni. Oferujemy intensywną naukę w międzynarodowym gronie, zróżnicowane aktywności do wyboru (w tym kursy tańca i gotowania) oraz zwiedzanie wybranego miasta i okolic.

Barcelona

Nasza szkoła znajduje się w sercu Barcelony, w znanej dzielnicy zwanej ‘Eixample’. Od Plaza Cataluña dzieli ją 10 minutowy spacer, a słynne ulice Paseo de Gracia i Rambla de Cataluña znajdują się w pobliżu. W ramach kursu organizowane są wycieczki piesze z przewodnikiem po znanych dzielnicach miasta: el Barrio Gótico, Montjuïc i Park Güell. W weekendy organizowane są wycieczki do pobliskich miast np. Girona, Tarragona, Tossa del Mar czy Figueres.

MADRYT

Po zajęciach dydaktycznych w szkole można podziwiać dzieła Goyi i Velazqueza w Muzeum Prado oraz Picassa i Dalego w muzeum el Reina Sofía, zwiedzić imponujący Palacio Real de Madrid oraz wziąć udział w wycieczkach fakultatywnych do Toledo i Segowii. Szkoła organizuje również wieczory towarzyskie, w trakcie których studenci z całego świata mogą poznać nowych przyjaciół i polepszyć swoje umiejętności w posługiwaniu się językiem hiszpańskim.

Malaga

Szkoła umiejscowiona jest w samym sercu jednego z najpiękniejszych andaluzyjskich miast, skąd po zaplanowanych zajęciach języka hiszpańskiego studenci wyruszają na zwiedzanie muzeum Picassa, odkrywanie muzułmańskiego dziedzictwa kulturowego i biorą udział w organizowanych przez szkołę wycieczkach do bobliskiej Grenady i Sewilli, Sam kurs obejmuje wiele atrakcji dodatkowych jak lekcje hiszpańskiej kuchni i tańca oraz dodatkowe zajęcia sportowe.

WALENCJA

Nasza szkoła partnerska w Walencji znajduje się w uroczym i niewielkim budynku, położonym w samym centrum dzielnicy uniwersyteckiej, niedaleko Parku Viveros. Wystarcza 5-minutowy spacer by dotrzeć do centrum, historycznej części miasta, a także znanej dzielnicy pełnej barów, sklepów i kin. Szkoła otworzyła swoje podwoje w 2002 roku i od tego czasu stale rośnie liczba studentów. Mimo dynamicznego rozwoju, szkoła nie zatraciła ciepłej atmosfery i indywidualnego podejścia do każdego ucznia.

GRANADA

Szkoła w Granadzie znajduje się w centrum miasta, tylko 100m od katedry i starego miasta. Wakacje w Granadzie to nie tylko nauka języka hiszpańskiego z najlepszymi specjalistami, ale również organizacja czasu wolnego. Szkoła organizuje wyjścia do muzeów i galerii, wieczory filmowe, lekcje gotowania, zwiedzanie z przewodnikiem zabytków i oraz lekcje tańca. Szkoła organizuje program wymiany językowej z rodowitymi Hiszpanami, co daje możliwość poznania ludzi i praktyki języka hiszpańskiego.

BILBAO

Nasza szkoła w Bilbao znajduje się pomiędzy starówką Casco Viejo i głównym dworcem kolejowym. To położenie zapewnia mniej niż 5 minut spacerem do centrum finansowego, gdzie znajdują się sklepy, hotele etc. Szkoła zapewnia uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych (teatr, koncerty, kino, festiwale, itp), zwiedzanie zabytków (Muzeum Guggenheim, Starówka), wieczory z ” Pinxo” (tradycyjne baskijskie tapas) oraz weekendowe wycieczki do Vitorii, San Sebastian i Santander.